• Wpisów: 67
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 23:31
  • Licznik odwiedzin: 7 972 / 1738 dni
 
pricelessadvice
 

368912557-2fc44d3709-z.jpgZastanawia mnie dlaczego na własne życzenie rezygnujemy z prywatności , podczas gdy szanowani i podziwiani przez nas twórcy ,artyści  walczą o choćby jej strzępki .Czyżby aby coś docenić trzeba to stracić ,? Czy  chodzi o to aby zamiast cieszyć się życiem i czasem który został nam dany na tej planecie marnować chwile na upublicznianie raportu z naszej intymności  i szukaniu ogólnej aprobaty za pośrednictwem portali społecznościowych ? Dzieleniem się każdą chwilą, czy bez tego te momenty były by mniej cenne ?
Moim zdaniem mając skarb trzeba go głęboko schować i pilnie strzec . Takim skarbem jest dla mnie moje życie . Mam maleństwo , śliczną córeczkę ; jeżeli nie wrzucam w koło jej zdjęć to znaczy że się jej wstydzę ? Nie , oznacza to że jest dla mnie cenna , nie zamierzam i nigdy nie zamierzałam zrobić z życia mojej rodziny reality show . Jadąc na wakacje nie zajmuję się pozowaniem do zdjęć żeby każdy dowiedział się jakie kraje odwiedzamy i w jakim basenie moczyliśmy tyłki .Nie melduję za pośrednictwem telefonu trasy którą przebyłam , nie wrzucam zdjęć śniadania czy kawy. Jestem na tyle zadowolona z tego co mam że nie szukam aprobaty u nikogo . Zdjęcia chowamy do albumu i oglądamy w zimowe wieczory .

Kiedy włączam Internet życzyła bym sobie przeczytać coś co naprawdę mnie interesuje .Dlatego nie dodaję jak szalona blogów do grona obserwowanych, nie komentuję tematów które nie poruszają moich emocji  a portale społecznościowe ? no cóż jest jeden z którego korzystam   , jest dla mnie jak komunikator , służy mi do rozmów z bliskimi mi ludźmi których nie ma przy mnie fizycznie , w ten sposób radzę sobie z tęsknotą .  Nawet nie przewijam tablicy , bo wiem co się dzieje u najbliższych ;zbędne jest więc wyszukiwanie informacji o ludziach za pomocą Internetu.

Dla tych wszystkich powodów wolę czytać książki ,nie lubię robić niczego bez wyraźnego powodu. Czy jestem Malkontentem ? Być może ,jednak dobrze mi z tym . Lubię swoją postawę życiową .

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego